Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ZUMBA w SP122

30 października w naszej szkole w ramach projektu edukacyjnego "Przez WF do zdrowia", odbyły się zajęcia pokazowe zumby.
Zaproszonym gościem była K. Kamińska instruktorka zumby, specjalistka i pasjonatka.
Zajęcia miały charakter warsztatowy. Aktywny udział w spotkaniu wzięły dziewczęta z klas objętych projektem oraz gościnnie klasa Vb z wychowawczynią oczywiście pod nadzorem pani Dyrektor Domalewskiej.
Zajęcia trwały przez dwie godziny lekcyjne dla różnych grup ćwiczebnym. Na wstępie pani Kasia omówiła na czym będzie polegało spotkanie i wyjaśniła krótko co to jest zumba.
 W kolumbijskim slangu Zumba oznacza „baw się i ruszaj”, a tak naprawdę to innowacyjna forma fitness zainspirowana latynoskimi rytmami. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. I tak też było na naszych zajęciach. Przez cały czas panowała kapitalna atmosfera. Uśmiech,  radość i zabawa  połączone z wysiłkiem fizycznym dały efekt wspaniałym odczuciom ze strony uczestników.
Wniosek nasuwa się jeden: tak przyjemnie i praktycznie spędzony czas powinniśmy powtórzyć.