KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Obiady

Nowe zasady opłat:

Wpłaty na obiady wyłącznie na podane niżej konto:

Getin Noble Bank SA VIII POK Łódź, al. Piłsudskiego 6

30 1560 0013 2028 0025 0610 0001

Obiady będą wydawane tylko uczniom z opłaconym, w ściśle określonym terminie, abonamentem obiadowym (nazwisko ucznia będzie widoczne na pobieranym wyciągu bankowym przez upoważnionego do tego pracownika szkoły). Obiad będzie jednodaniowy w cenie 4,00 zł.

Październik 2020 r. – wpłata do dnia 6 października 2020 r. Opłata za miesiąc październik - 88,00 zł  (22 dni obiadowe x stawka dzienna za obiad 4,00 zł = 88,00 zł). W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza. Proszę pamiętać o terminowości dokonywania opłat. Z względów proceduralnych przelewy dokonane po 6 dniu miesiąca będą odsyłane na konto rodzica i uczeń nie będzie mógł korzystać z obiadów w danym miesiącu.

19 października poniedziałekKasza jęczmienna, pulpety w sosie koperkowym, surówka marchew z groszkiem, soczek  (alergeny: gluten, jaja, mleko)
20 października  wtorekZiemniaki z koperkiem, filet z kurczaka, brokuł, kompot, owoc (alergeny: gluten, jaja)
21 października środaKluski śląskie, gulasz wołowy, surówka wiosenna, kompot, owoc  (alergeny: gluten, jaja)
22 października czwartekZiemniaki, ryba w sosie porowym, surówka z kiszonej kapusty, kompot (alergeny: gluten, ryby, jaja, mleko)
23 października piątek  Ziemniaki z koperkiem, jajko sadzone, mizeria z ogórków, kompot, owoc  (alergeny: gluten, mleko, jaja)
26 października poniedziałekRyż paraboliczny, potrawka z kurczaka, bukiet warzyw na parze, kompot, owoc  (alergeny: gluten)
27 października wtorekZiemniaki z koperkiem, kotlet mielony, surówka, buraczki, kompot, owoc  (alergeny: gluten, jaja)
28 października środaKopytka, porcja mięsa w sosie, surówka z czerwonej kapusty, kompot (alergeny: jaja, gluten)
29 października czwartekZiemniaki z koperkiem, ryba w panierce, surówka domowa z kapusty kiszonej,  kompot (alergeny: gluten, ryby, jaja)
30 października piątek

Naleśniki z serem, mus jogurtowy, kompot, owoc (alergeny: gluten, mleko, jaja)

Opłatę za posiłki w stołówce szkolnej wnosi się w okresach miesięcznych, do 6 dnia każdego miesiąca, w którym uprawniony korzystać będzie ze stołówki szkolnej. W przypadku nieobecności w szkole uprawnionego, albo rezygnacji z posiłku w danym dniu z innych przyczyn, zwrotowi podlega dzienna opłata wniesiona za posiłek gdy nieobecność albo rezygnacja zostaną zgłoszone telefonicznie do sekretariatu szkoły lub intendenta nie później niż w pierwszym dniu nieobecności do godziny 9:00. 

 

Życzymy smacznego!

Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica kamut)
2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
6. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie)
9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie)