Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców

Zostań sponsorem

Jeśli chcesz być sponsorem naszej szkoły, dokonaj wpłaty na konto:

Rada Rodziców SP 122 przy Szkole Podstawowej nr 122
PKO VI/O Łódź
79 1020 3408 0000 4902 0397 8913


Ubezpieczenie

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z obowiązującym prawem umowy ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci zawieracie Państwo indywidualnie z wybranym przez siebie towarzystwem ubezpieczeniowym.


Karta zwolnienia z zajęć

Zamieszczamy wzór karty zwolnienia z zajęć lekcyjnych.

Nieobecność na zajęciach szkolnych usprawiedliwia się w ciągu kolejnych dni pracy szkoły, liczonych od dnia ustania nieobecności. Po upływie tego terminu wniosek nie będzie rozpatrywany, a godziny nieobecności traktowane będą jako godziny nieusprawiedliwione.


Procedury reagowania w przypadku występowania wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych i cyfrowych uczniów w Szkole Podstawowej nr 122 w Łodzi. 


Upoważnienie do odbioru dziecka ze szkoły

Zamieszczamy nowy wzór upoważnienia do odbioru dziecka ze szkoły  oraz upoważnienie jednorazowe do odbioru dziecka ze szkoły


Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Szanowni rodzice!
W ostatnim czasie w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitala trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji.
Ministerstwo Edukacji Narodowej już kilka miesięcy temu uruchomiło infolinię, dzięki której bezpłatną pomoc telefoniczną i online mogą uzyskać uczniowie, rodzice i nauczyciele.
Więcej informacji na stronie MEN.


Podręczniki

Szanowni Rodzice, podręczniki do nauczanych przedmiotów uczniowie otrzymają w szkole bezpłatnie. Wyjątek stanowią podręczniki do nauki religii, które należy zakupić we własnym zakresie.