Terminy zebrań i konsultacji
Harmonogram spotkań z rodzicami rok szkolny 2023/2024
- 12 września - Zebrania z wychowawcami
Budynek "A" - 18:00
Budynek "B" - 17:00 - 17 października - Konsultacje z nauczycielami
17:00 - 18:00 - 14 listopada - Konsultacje z nauczycielami
17:00 - 18:00 - 9 stycznia - Zebrania z wychowawcami
Budynek "A" - 17:00
Budynek "B" - 18:00
Konsultacje z nauczycielami - 17:30 - 18:30 - 12 marca - Konsultacje z nauczycielami
17:00 - 18:00 - 16 kwietnia - Konsultacje z nauczycielami
17:00 - 18:00 - 4 czerwca - Zebrania z wychowawcami
Budynek "A" - 18:00
Budynek "B" - 17:00
Konsultacje z nauczycielami - 17:30 - 18:30
Godziny dostępności dla dzieci i rodziców
Klasy 1 - 3 / świetlica
Baranowski Leszek | poniedziałek | 16:00 - 17:00 | s. 10 |
Barylska - Matusiak Iwona | poniedziałek | 13:00 - 14:00 | s. 202 |
Cholewińska Bożena | środa | 12:45 - 13:45 | s. 102 |
Chmurska Ewa | poniedziałek | 12:45 - 13:45 | s. 104 |
Chworoś Gabriela | piątek | 13:00 - 14:00 | s. 204 |
Dalecka Hanna | czwartek | 12:45 - 13:45 | s. 004 |
Król Krystyna | czwartek | 12:45 - 13:45 | s. 201 |
Matuśkiewicz Stansława | wtorek | 16:00 - 17:00 | s. 10 |
Ogrodzka Dominika | czwartek | 12:45 - 13:45 | s. 001 |
Paszkowska Małgorzata | wtorek | 16:00 - 17:00 | s. 11 |
Pieniążek Mirosława | czwartek | 16:00 - 17:00 | s. 11 |
s. Anna | czwartek | 12:45 - 13:45 | s. 204 |
Siemiątkowska Magdalena | wtorek | 13:00 - 14:00 | s. 003 |
Sieradzka Katarzyna | poniedziałek | 13:00 - 14:00 | s. 101 |
Stachurska Kamila | piątek | 16:00 - 17:00 | s. 11 |
Szynklewska Anna | środa | 13:00 - 14:00 | s. 103 |
Trzmielak Kamil | środa | 16:00 - 17:00 | s. 15 |
Wiktorek Katarzyna | poniedziałek | 13:00 - 14:00 | s. 203 |
Klasy 4 - 8
Barański Dawid | wtorek | 10:45 - 11:45 | s. 48 |
Bednarek Aleksandra | piątek | 13:30 - 14:30 | s. 9 |
Burzyńska Olga | czwartek | 14:30 - 15:30 | s. 35 |
Cichomska Izabela | piątek | 8:50 - 9:50 | s. 9 |
Cichy Aneta | środa | 8:45 - 9:45 | s. 9 |
Derecka Magdalena | piątek | 13:45 - 14:45 | s. 44 |
Franczak Bartłomiej | środa | 14:30 - 15:30 | s. 35 |
Frątczak Dorota | poniedziałek | 14:40 - 15:40 | s. 49 |
Gienerowicz Monika | wtorek | 14:00 - 15:00 | s. 41 |
Głowacki Marek | wtorek | 15:30 - 16:30 | s. 37 |
Guzińska Elżbieta | poniedziałek | 15:25 - 16:25 | s. 27 |
Józwiak Anna | piątek | 14:40 - 15:40 | s. 43 |
Kacprzak Klaudia | wtorek | 14:30 - 15:30 | s. 44 |
Karwacka Iwona | wtorek | 11:30 - 12:30 | s. 9 |
Kobierecka - Spruta Marta | poniedziałek | 15:25 - 16:25 | s.34 |
Kozłowska Monika | środa | 14:40 - 15:40 | s. 27 |
Kraszewska - Mękarska Bogumiła | poniedziałek | 13:00 - 14:00 | s. 19 |
Krawczyk Małgorzata | czwartek | 14:40 - 15:40 | s. 36 |
Kubicka Małgorzata | wtorek | 14:35 - 15:35 | s. 47 |
Kuzalska - Grzelak Natalia | środa | 8:00 - 9:00 | biblioteka w bud. A |
Magnuszewska Anna | piątek | 13:30 - 14:30 | s. 37 |
Mendak Jerzy | środa | 12:45 - 13:45 | s. 46 |
Michalak Jolanta | środa | 14:40 - 15:40 | s. 19 |
Migacz - Martynowska Justyna | wtorek | 13:45 - 14:45 | s. 34 |
Olejniczak Olga | wtorek | 14:30 - 15:30 | s. 40 |
Olejnik Paweł | wtorek | 11:45 - 12:45 | s. 9 |
Pawlikowski Dariusz | poniedziałek | 14:40 - 15:40 | s. 19 |
Plewka Anna | poniedziałek | 14:40 - 15:40 | s. 49 |
Potębska Anna | poniedziałek | 14:40 - 15:40 | s. 42 |
Senderecka Monika | czwartek (co dwa tyg.) | 14:30 - 15:30 | s. 26 |
Sęczkowska Martyna | ost. piątek każdego miesiąca | 9:40 - 10:40 | s. 204 |
Świątczak Anna | wtorek | 13:00 - 14:00 | s. 29 |
Świętosławska Izabela | piątek | 8:00 - 9:00 | s. 31 |
Wacławowicz Agata | piątek | 14:00 - 15:00 | bud. A |
Walkowska Justyna | wtorek | 14:40 - 15:40 | s. 26 |
Włodarczyk Barbara | poniedziałek | 13:45 - 14:45 | s. 37 |