Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Terminy zebrań i konsultacji

Harmonogram spotkań z rodzicami rok szkolny 2023/2024

  1. 12 września - Zebrania z wychowawcami 
    Budynek "A" - 18:00 
    Budynek "B" - 17:00
  2. 17 października - Konsultacje z nauczycielami
    17:00 - 18:00
  3. 14 listopada - Konsultacje z nauczycielami 
    17:00 - 18:00
  4. 9 stycznia - Zebrania z wychowawcami
    Budynek "A" - 17:00
    Budynek "B" - 18:00
    Konsultacje z nauczycielami - 17:30 - 18:30
  5. 12 marca - Konsultacje z nauczycielami
    17:00 - 18:00
  6. 16 kwietnia - Konsultacje z nauczycielami 
    17:00 - 18:00
  7. 4 czerwca - Zebrania z wychowawcami
    Budynek "A" - 18:00
    Budynek "B" - 17:00
    Konsultacje z nauczycielami - 17:30 - 18:30
Godziny dostępności dla dzieci i rodziców
Klasy 1 - 3 / świetlica
Baranowski Leszekponiedziałek16:00 - 17:00s. 10
Barylska - Matusiak Iwonaponiedziałek13:00 - 14:00s. 202
Cholewińska Bożenaśroda12:45 - 13:45s. 102
Chmurska Ewaponiedziałek12:45 - 13:45s. 104
Chworoś Gabrielapiątek13:00 - 14:00s. 204
Dalecka Hannaczwartek13:00 - 14:00s. 004
Król Krystynaczwartek12:45 - 13:45s. 201
Matuśkiewicz Stansławawtorek16:00 - 17:00s. 10
Ogrodzka Dominikaczwartek12:45 - 13:45s. 001
Paszkowska Małgorzatawtorek16:00 - 17:00s. 11
Pieniążek Mirosławaczwartek16:00 - 17:00s. 11
s. Annaczwartek12:45 - 13:45s. 204
Siemiątkowska Magdalenawtorek13:00 - 14:00s. 003
Sieradzka Katarzynaponiedziałek13:00 - 14:00s. 101
Stachurska Kamilapiątek16:00 - 17:00s. 11
Szynklewska Annaśroda13:00 - 14:00s. 103
Trzmielak Kamilśroda16:00 - 17:00s. 15
Wiktorek Katarzynaponiedziałek13:00 - 14:00s. 203
Klasy 4 - 8
Barański Dawidwtorek10:45 - 11:45s. 48
Bednarek Aleksandrapiątek13:30 -  14:30s. 9
Burzyńska Olgaczwartek14:30 - 15:30s. 35
Cichomska Izabelapiątek8:50 - 9:50s. 9
Cichy Anetaśroda8:45 - 9:45s. 9
Derecka Magdalenapiątek13:45 - 14:45s. 44
Franczak Bartłomiejśroda14:30 - 15:30s. 35
Frątczak Dorotaponiedziałek14:40 - 15:40s. 49
Gienerowicz Monika wtorek14:00 - 15:00s. 41
Głowacki Marek wtorek15:30 - 16:30s. 37
Guzińska Elżbieta poniedziałek15:25 - 16:25s. 27
Józwiak Annapiątek14:40 - 15:40s. 43
Kacprzak Klaudiawtorek14:30 - 15:30s. 44
Karwacka Iwonawtorek11:30 - 12:30s. 9
Kobierecka - Spruta Martaponiedziałek15:25 - 16:25s.34
Kozłowska Monikaśroda 14:40 - 15:40s. 27
Kraszewska - Mękarska Bogumiła poniedziałek 13:00 - 14:00s. 19
Krawczyk Małgorzata czwartek 14:40 - 15:40s. 36
Kubicka Małgorzatawtorek14:35 - 15:35s. 47
Kuzalska - Grzelak Nataliaśroda 8:00 - 9:00biblioteka w bud. A
Magnuszewska Annapiątek13:30 - 14:30s. 37
Mendak Jerzyśroda 12:45 - 13:45s. 46
Michalak Jolantaśroda14:40 - 15:40s. 19
Migacz - Martynowska Justyna wtorek13:45 - 14:45s. 34
Olejniczak Olgawtorek14:30 - 15:30s. 40
Olejnik Pawełwtorek11:45 - 12:45s. 9
Pawlikowski Dariuszponiedziałek14:40 - 15:40s. 19
Plewka Annaponiedziałek14:40 - 15:40s. 49
Potębska Annaponiedziałek14:40 - 15:40 s. 42
Senderecka Monikaczwartek (co dwa tyg.)14:30 - 15:30s. 26
Sęczkowska Martynaost. piątek każdego miesiąca9:40 - 10:40s. 204
Świątczak Annawtorek 13:00 - 14:00s. 29
Świętosławska Izabelapiątek 8:00 - 9:00s. 31
Wacławowicz Agatapiątek 14:00 - 15:00bud. A
Walkowska Justynawtorek14:40 - 15:40s. 26
Włodarczyk Barbaraponiedziałek13:45 - 14:45s. 37