Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zbiórka przyborów szkolnych

Do naszego miasta przyjeżdża co raz więcej dzieci z Ukrainy. Już niedługo staną się one naszymi koleżankami i kolegami ze szkoły. Jak wiadomo dzieci te uciekając nie mogły wziąć ze sobą książek, zeszytów czy kredek. Pomóżmy im skompletować szkolną wyprawkę.  

Szkolne Koło Wolontariatu w dniach 14- 26 marca na terenie SP 122 będzie prowadziło zbiórkę przyborów szkolnych. Przybory zostaną przekazane uczniom przybywającym do naszego miasta. 

Zbieramy: 
- Tornistry, plecaki i piórniki- mogą być używane, w dobrym stanie. 
- Worki na buty i worki do przechowywania stroju na wf. 
- Elementy stroju na wf (spodenki, skarpetki, koszulki- nowe lub używane w bardzo dobrym stanie). 
- Bloki rysunkowe i techniczne w formacie A4 i A3 zarówno kolorowe jak i z białymi kartkami. 
- Zeszyty papierów kolorowych oraz kleje, nożyczki, taśmy klejące. 
- Farby plakatowe i akwarelowe oraz pędzelki. 
-Wszelkiego rodzaju kredki i mazaki. 
- Ołówki, długopisy i cienkopisy. 
- Przybory kreślarskie takie jak linijki, ekierki, cyrkle, kątomierze. 
- Zeszyty w linię, w trzy linie i zeszyty w kratkę o różnej ilości stron. 
- Różne “przydasie”, które może nie są bardzo potrzebne, ale cieszą oko jak pachnące, kolorowe gumki, karteczki samoprzylepne, kleje z brokatem itp.  

Tradycyjnie prezenty przekazywane przez szkolną i osiedlową społeczność będą zbierane przez wolontariuszy przy wejściu do budynku B przed 1,2,3,4 lekcją.  

Liczymy na Was