Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkoły pełne talentów

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,
nasza szkoła bierze już drugi raz udział w akcji sieci sklepów Lidl pt. Talenciaki.
Robiąc zakupy w Lidlu, odbierajmy specjalne kupony Talenciaki, w ubiegłym roku minimalna kwota zakupu to było 50zł oraz należało kupić jeden owoc lub jedno warzywo. Prosimy zatem o zbieranie specjalnych kodowanych kuponów Talenciaków i przekazywanie ich do naszych skrzyneczek, są wystawione już w obu budynkach- jedna w budynku A, druga w budynku B - koło Pań woźnych, można też bezpośrednio podać kupony Paniom woźnym. Oczywiście istnieje też druga możliwość przekazania naszej szkole punktów z kuponu tzn. należy zeskanować samodzielnie kod QR i wybrać naszą kochaną szkołę - SP 122 w Łodzi.
Prosiłabym jednak, żeby korzystać z pierwszej opcji czyli oddawania Talenciaków w szkole, w celu szybszej weryfikacji punktów.
Dzięki tym działaniom będziemy mogli wymienić Talenciaki na super nagrody. Zatem im więcej kuponów - Talenciaków, tym więcej nagród. Część produktów w Lidlu ma dodatkowe oznaczenia i dzięki nim można zdobywać jeszcze większą ilość nagród.
Ja również wraz moimi bliskimi zaangażowałam się w Talenciaki, a może pomogą nam też w zbieraniu kuponów Państwa  bliscy, sąsiedzi; byłoby nam miło.

Prosimy zatem o wsparcie szkoły, oczywiście przy okazji robienia zakupów w Lidlu. Liczymy jako społeczność SP 122  na zaangażowanie.
Dodam, że w ubiegłorocznej edycji zyskaliśmy jako szkoła 4 laptopy, sprzęt sportowy: bramki, piłki do koszykówki, siatkówki, taśmy naciągające oraz materiały papiernicze i gry. Każda dodatkowa akcja jest dla nas istotna, bowiem wzbogacamy bazę szkoły.

Z poważaniem Monika Dorman