Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Święta tuż, tuż...

W naszej szkole przygotowania do świąt idą pełną parą.
Zaczęło się od sympatycznych bałwanków ze skarpetek. Nie było klasy w naszej szkole która by nie zrobiła takiego stworka.

Jeśli bałwanek to wiadomo...musi być choinka! Łatwe w wykonaniu, ale bardzo efektowne choineczki wykonywane były na lekcjach plastyki.

Klasa VID zamieniła swoją salę lekcyjną w prawdziwą fabrykę pierników.

Dobrze się bawimy, ale i pomagamy.

6 grudnia odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Udało się zebrać fundusze pozwalające na zakup specjalistycznego fotelika samochodowego dla jednego z podopiecznych fundacji Dom w Łodzi.

Kiermasz zorganizowała klasa VD. Pomogli rodzice uczniów, wychowawczyni p. Justyna Martynowska i wielu ludzi dobrej woli.
Dziękujemy.

Dziękujemy również za wsparcie Akcji Ciapek.
Zbieraliśmy karmę, koce, zabawki, smyczki dla zwierząt w schronisku na ul. Marmurowej. W zbiórkę wspaniale włączyli się koledzy i koleżanki z klas młodszych. Wszystkie podarki dla zwierząt zostały już im dostarczone.

Zapłonęły już światełka na naszej szkolnej choince. Między gałązkami drzewka zamieszkały wesołe Aniołki. Są to Aniołki przyniesione na konkurs „Expres do Aniołowa” ogłoszony przez p. Justynę Martynowską.