Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Samorządy Mają Głos

Na początku września nasza szkoła przystąpiła do projektu realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej - Samorządy Mają Głos.

Zgodnie z jego wytycznymi prowadzona była kampania przed wyborami do władz Samorządu Uczniowskiego. Jednym z jej elementów była debata szkolna.

Czwartek 27 września był ostatnim dniem prowadzenia kampanii wyborczej w naszej szkole. Jutro zostaną przeprowadzone wybory z użyciem specjalnie przygotowanych w tym celu kart wyborczych.

Jedna z kandydatek na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego wykazała się niezwykłą pomysłowością wykorzystując w kampanii stempelek ze swoim imieniem i nazwiskiem. Ciekawe, czy w wyborach parlamentarnych, ktoś wpadł na taki pomysł? Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia i zapraszamy uczniów na głosowanie.