Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekt SU klas młodszych 2019/2

   XXI wiek stawia przed nami, a szczególnie najmłodszym pokoleniem - nowe wyzwania. Wystarczy rozbudzać u dzieci naturalną ciekawość świata – pozwalać na zadawanie pytań, eksperymentowanie i doświadczanie, by świat był im bliższy. Im dłużej nauka będzie miała formę atrakcyjnej zabawy, tym dłużej zdobyta w ten sposób wiedza zostanie w pamięci, a dziecko będzie dążyło do odkrywania świata. 

   Pamiętajmy, że dzieci rodzą się z naturalną potrzebą doświadczania nowych wyzwań, a zamiłowanie do kreatywności powinno być nieustannie rozbudzane. Dlatego też w tym roku szkolnym będziemy rozbudzać wśród naszych małych uczniów twórczą aktywność, kreatywność do wspólnych działań w gronie rówieśników.

   Poprzez działalność dotyczącą realizacji projektu, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej będą lepiej poznawali siebie, ucząc się wrażliwości na potrzeby innych, odpowiedzialności i systematyczności, aktywności, a także umiejętności współpracy w zespole poprzez zaangażowanie w życie społeczne.

   Projekt ten przeznaczony jest do realizacji w I etapie edukacyjnym, zawiera różnorodne treści, aby wyzwolić wśród najmłodszych uczniów naturalną chęć tworzenia i działania.

Założenia projektu:
- zdobywanie nowych doświadczeń,
- budzenie zaciekawienia otaczającym światem w celu wyzwalania kreatywności,
- odkrywanie, przeżywanie i realizowanie nowych wyzwań poprzez wpółdziałanie.

BLOKI TEMATYCZNE - realizowane w poszczególnych miesiącach będą skupione wokół poniższych, wzajemnie się przeplatających tematów.

1. Na tropie...
2. Cud miód.
3. Z tradycjami za pan brat.
4. Szlakiem polskich legend.
5. W świecie liczb.
6. Mali naukowcy.
7. Halo -tu Ziemia.
8. Podróż za jeden uśmiech. 
9. Marzenia się spełniają.

Zachęcamy do aktywności w ramach działań samorządowych klas I-III.