Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs Samorządu Uczniowskiego - Maj

Konkursy maja - są podsumowaniem szkolnej akcji "Owoce i warzywa w szkole", a jednocześnie utrwaleniem wiedzy zdobytej o zapylaczach - pszczołach.

Klasy I - praca plastyczna płaska, kolaż (zwierająca techniki mieszane - bez plasteliny) pt. "Sałatka owocowa zdrowia nam doda" - dzieci tworzą pracę w formacie A4, przedstawiając w ciekawy sposób owoce w sałatce - praca ma zachęcać do codziennego spożywania owoców. Prace podpisujemy z tyłu.

Klasy II - płaska praca plastyczna, kolaż (techniki mieszane- bez plasteliny) pt.
"Warzywa jem, więc dużo wiem". Dzieci mają za zadanie przedstawienie w swojej pracy warzyw, z których można wykonać pyszną i zdrową sałatkę warzywną. Interpretacja i pomysł może być bardzo dowolny - w formacie A4. Prace podpisujemy z tyłu.

Klasy III - praca wykonana na komputerze w formacie A4 - "Przepis na zdrową sałatkę owocową lub warzywną". Zadaniem dzieci jest napisanie na komputerze przepisu- dbamy tu o poprawność ortograficzną i interpunkcyjną, prawidłowy zapis i rozmieszczenie opisu na stronie. Jednocześnie praca musi zawierać część wizualną tej sałatki, może być to zdjęcie takiej sałatki (piktogramy z Internetu- złożone w cały rysunek) lub rysunek wykonany samodzielnie. Zdjęcie -czy piktogramy z Internetu lub też rysunek mogą stanowić załącznik do pracy na drugiej kartce -też formatu A4. Prace podpisujemy z tyłu.

Termin oddania prac konkursowych do 14 maja - poniedziałek !
Prace muszą być podpisane z tyłu tj. imię, nazwisko i klasa.

WAŻNE:
Prosimy uczestników konkursów o przestrzeganie wytycznych podanych przy konkursach.
Prace uczniów nie przestrzegających reguł nie będą rozpatrywane !!!
Ocenie będą podlegały zgodność z tematem, estetyka i oryginalność pracy.
Jednocześnie przypominamy, że wszystkie prace konkursowe są własnością szkoły, będą one służyły do ozdoby i tworzenia wystaw.
Osoby, które nie wyrażają na to zgody, nie mogą brać udziału w konkursach.
Życzymy powodzenia przy realizacji zadań w tym miesiącu.

Opiekunowie SU