Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs Samorządu Uczniowskiego - Kwiecień

Klasy I - praca plastyczna płaska kolaż (zwierająca techniki mieszane) pt. "Makulaturowy kwiat potrafi zmienić świat"- uczniowie tworzą jeden kwiat z gazet - makulatury, który może być dodatkowo pomalowany farbami i ozdobiony innymi materiałami. Format kwiatka nie może być większy niż wielkość A4.

Klasy II - płaska praca plastyczna pt."Szumię i o pięknie przyrody mówię". Dzieci mają za zadanie przedstawienie wybranego drzewa w odcieniach zieleni, jako symbolu naszej planety. Format drzewa to wielkość A4 (ewentualnie do wielkości A3), technika mieszana (kolaż - bez plasteliny).

Klasy III - płaska praca plastyczna pt."Segregacja nas wzbogaca", zadaniem dzieci jest wykonanie plakatu na temat segregacji śmieci i walki o czystość naszej planety.

Format A4 lub A3 - technika mieszana (kolaż - bez plasteliny). Termin oddania prac plastycznych do 16 kwietnia - poniedziałek ! Prace muszą być podpisane z tyłu tj. imię, nazwisko i klasa.

WAŻNE:
Prosimy uczestników konkursów o przestrzeganie wytycznych podanych przy konkursach. Prace uczniów nie przestrzegających reguł nie będą rozpatrywane !
Ocenie będą podlegały zgodność z tematem, estetyka i oryginalność pracy. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie prace konkursowe są własnością szkoły, będą one służyły do ozdoby i tworzenia wystaw. Osoby, które nie wyrażają na to zgody, nie mogą brać udziału w konkursach.

Życzymy powodzenia przy realizacji zadań w tym miesiącu.
Opiekunowie SU