Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs Samorządu Uczniowskiego - Kwiecień

Klasy I - praca plastyczna płaska kolaż (zwierająca techniki mieszane) pt. "Makulaturowy kwiat potrafi zmienić świat"- uczniowie tworzą jeden kwiat z gazet - makulatury, który może być dodatkowo pomalowany farbami i ozdobiony innymi materiałami. Format kwiatka nie może być większy niż wielkość A4.

Klasy II - płaska praca plastyczna pt."Szumię i o pięknie przyrody mówię". Dzieci mają za zadanie przedstawienie wybranego drzewa w odcieniach zieleni, jako symbolu naszej planety. Format drzewa to wielkość A4 (ewentualnie do wielkości A3), technika mieszana (kolaż - bez plasteliny).

Klasy III - płaska praca plastyczna pt."Segregacja nas wzbogaca", zadaniem dzieci jest wykonanie plakatu na temat segregacji śmieci i walki o czystość naszej planety.

Format A4 lub A3 - technika mieszana (kolaż - bez plasteliny). Termin oddania prac plastycznych do 16 kwietnia - poniedziałek ! Prace muszą być podpisane z tyłu tj. imię, nazwisko i klasa.

WAŻNE:
Prosimy uczestników konkursów o przestrzeganie wytycznych podanych przy konkursach. Prace uczniów nie przestrzegających reguł nie będą rozpatrywane !
Ocenie będą podlegały zgodność z tematem, estetyka i oryginalność pracy. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie prace konkursowe są własnością szkoły, będą one służyły do ozdoby i tworzenia wystaw. Osoby, które nie wyrażają na to zgody, nie mogą brać udziału w konkursach.

Życzymy powodzenia przy realizacji zadań w tym miesiącu.
Opiekunowie SU