Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

IIA i IIB Zielona Szkoła - Kąty Rybackie

W poniedziałek 10 września z samego rana klasy IIA i IIB wraz z wychowawcami, oraz z panią Anią Szynklewską  wyruszyły w niezwykłą podróż na "Zieloną Szkołę" do Kątów Rybackich nad Morze Bałtyckie /woj. pomorskie/.
Celem wyjazdu było: upowszechnianie aktywnego wypoczynku, profilaktyki zdrowotnej, doskonalenie umiejętności życia w grupie, kształcenie postaw proekologicznych oraz poznawanie krajobrazu nadmorskiego.
Podczas wycieczek: pieszych, autokarowych oraz wodnych uczniowie poznawali naturalne środowisko i dziedzictwo kulturowe wybrzeża. Zwiedzili m.in. Frombork, Zalew Wiślany, muzeum rybołówstwa, rezerwat kormoranów. Poznali historię Gdyni, Gdańska, Sopotu i Malborka. Brali czynny udział w warsztatach z bursztynnikiem. Latarnie morską, które obserwowali na szlaku zwiedzania, dały uczniom wyobrażenie o nawigacji dla będących na morzy statków. Spacery brzegiem morza w różnych porach dnia były źródłem nie tylko profilaktyki zdrowotnej, ale również źródłem niezapomnianych wrażeń estetycznych.
Bogactwo wszelkich pozytywnych wrażeń 5 dniowej  zielonej szkoły pozostanie na długo w pamięci uczniów Szkoły Podstawowej nr 122 w Łodzi.