Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Czas pożegnań

“ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi.

Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez.

są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.”
                                                                                                         autor nieznany

Podczas Pikniku Rodzinnego mieliśmy okazję pożegnać odchodzące na emeryturę wieloletnie Dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 122:  Panią Lilianę Czechowską-Dziudę i Panią Annę Domaleską. Wiele Im zawdzięczamy: począwszy od rozbudowy szkolnych korytarzy, po wsparcie i ogromną  życzliwość.
Spotkanie pełne było wzruszenia ale i salw śmiechu – jak podczas pożegnania Przyjaciela, gdy żal rozstania miesza się z uśmiechem na wspomnienie wspólnie spędzonych chwil.
Przewodniczący Rady Rodziców wręczył Dyrekcjom bukiety kwiatów. Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i miłych gestów -  bo każdy, i duży i mały, chciał chociaż na chwilkę uścisnąć Panie Dyrektor, podziękować lub powiedzieć  coś na pożegnanie.

Dziękujemy za lata dobrej i owocnej współpracy, godną naśladowania postawę, serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły.
Życzymy odpoczynku, zdrowia, słońca i wielu dobrych chwil!